Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAHMBERG, Ulf (född 1935): (3 st) Erotiskt motiv, triptyk, monogramsignerad, 110/200, färglitografier, 37x35 vardera, oramade
198591
2013-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här