Chiffonjé 1800-talets andra hälft
2013-08-20
198605
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, höjd 133, 115x52 cm
3 lösa brickor medföljer, listdelar saknas, 1 nyckelbricka saknas, fanérskador, en låda låst