Michal Tadeusz Siara grafik

Michal Tadeusz Siara grafik
Michal Tadeusz Siara grafik
Michal Tadeusz Siara grafik
Michal Tadeusz Siara grafik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIARA, Tadeusz Michal (Polen 1941): (4) grafiska blad, samtliga signerade, daterade -72, -79, -81, och -82, etsningar, varierande bildyta från 44x31 till 49x36 cm, samtliga oramade

198636

2013-08-19