Ludvig Richarde oljemålning

Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARDE, Ludvig (1862-1929): Marint motiv, signerad och daterad L Richarde 81, olje på duk, 32x49,5 cm

198644

2013-09-02