Ludvig Richarde oljemålning
2013-09-02
198644
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RICHARDE, Ludvig (1862-1929): Marint motiv, signerad och daterad L Richarde 81, olje på duk, 32x49,5 cm