Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
REUTERSWÄRD, Carl Fredric (född 1934): "Biljard", monogramsignerad CFR, daterad a tergo 1961-62, lack/tempera, 27x22 cm
198645
2013-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här