Carl Fredric Reuterswärd tempera

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredric (född 1934): "Biljard", monogramsignerad CFR, daterad a tergo 1961-62, lack/tempera, 27x22 cm

198645

2013-09-02