Fällbord i bonad björk

Fällbord i bonad björk
Fällbord i bonad björk
Fällbord i bonad björk
Fällbord i bonad björk
Fällbord i bonad björk
Fällbord i bonad björk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, bonad björk, höjd 75 cm, skivan 42x41cm

Skador och lagningar

198664

2013-08-20