Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, bonad björk, höjd 75 cm, skivan 42x41cm
Skador och lagningar
198664
2013-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här