Spelbord månformat

Spelbord månformat
Spelbord månformat
Spelbord månformat
Spelbord månformat
Spelbord månformat
Spelbord månformat

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPELBORD, 1800-talets början, sarg med låda, fanerat med mahogny , höjd 78, 90x44cm

Sador, lagningar

198674

2013-08-20