Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPELBORD, 1800-talets början, sarg med låda, fanerat med mahogny , höjd 78, 90x44cm
Sador, lagningar
198674
2013-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här