Corneille litografi

Corneille litografi
Corneille litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CORNEILLE, Cornelis (Holland 1922-2010): Komposition, signerad och daterad -79 och numrerad 214/250, färglitografi, 48,5x65,5 cm

198687

2013-08-20