Alexandre Fassianos färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

FASSIANOS, Alexandre (Grekland, född 1935): Ur Nobel Prize Portfolio, färglitografi, 1974, signerad och numrerad A. Fassianos 16/100, 67x53 cm

198691

2013-08-20