Spegel 1700-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, rokoko, Stockholmsarbete, 1700-tal, 2-delat fasetterat glas med kvicksilverfoliering, ram med dekor i papier-maché, bär spår av originalförgyllning, 100x63 cm
Kuntoraportti
Förkortad, krön med lagning, glas med skada i vänster hörn
198700
Päivämäärä:
2013-08-20