Vas cloisonné Kina

Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, cloisonné, Kina, 1900-tal, motiv med hundar och blommor, höjd 45,5 cm

Fotring med bucklor

198717

2013-08-20