Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, cloisonné, Kina, 1900-tal, motiv med hundar och blommor, höjd 45,5 cm
Fotring med bucklor
198717
2013-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här