Helge Johansson oljemålning

Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANSSON, Helge (1886-1926): "Min dotter", signerad o daterad Helge Johansson Frankrike 1925, olja på duk, 38x28 cm

198773

2013-08-21