Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): Sköldpadda I, 1983, signerad P.G. Thelander épreuve d´artiste, etsning handkolorerad med tempera, 59x78,5 cm, litteratur: Haskel 191, état II, oramad
198777
2013-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här