P.G. Thelander kolorerad etsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): Sköldpadda I, 1983, signerad P.G. Thelander épreuve d´artiste, etsning handkolorerad med tempera, 59x78,5 cm, litteratur: Haskel 191, état II, oramad

198777

2013-08-22