Helge Johansson oljemålning

Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSSON, Helge (1886-1926): "Hälsingland", signerad o daterad Helge Johansson 1914, olja på duk, 43x60 cm

Smärre färgbortfall och krackeleringar

198778

2013-08-21