Paul Osipow olja

Paul Osipow olja
Paul Osipow olja
Paul Osipow olja
Paul Osipow olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OSIPOW, Paul (Finland, född 1939): Anton, signerad och daterad a tergo P. Osipow -83, olja på duk, 122x81 cm
UTSTÄLLD: Galerie Aronowitsch, Stockholm

198780

2013-08-22