Per Ekström oljemålning

Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

EKSTRÖM, Per (1844-1935): Skymningsljus, signerad P Ekström, olja på duk, daterad a tergo 1905, 64x84 cm

198783

2013-08-21