Åke Johansson kopparstick

Åke Johansson kopparstick
Åke Johansson kopparstick

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHANSSON, Åke (född 1948): Idiot wind, 1997, signerad och numrerad Åke Johansson 26/100, kopparstick, 42x32, bladstorlek 65x50 cm, oramad

198785

2013-08-22