Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SIARA, Tadeusz Michal (Polen 1941): (10) grafiska blad, samtliga signerade, daterade -73 till -76, etsningar, varierande bildyta ca 48x35 cm, samtliga oramade
Hanteringsveck
198787
2013-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här