Mikael Kihlman etsning

Mikael Kihlman etsning
Mikael Kihlman etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KIHLMAN, Mikael (född 1953): "Very Wet Street," signerad och numrerad Mikael Kihlman 16/50, etsning, 49x39 cm, oramad

198790

2013-08-21