Bo Larsson oljemålning

Bo Larsson oljemålning
Bo Larsson oljemålning
Bo Larsson oljemålning
Bo Larsson oljemålning
Bo Larsson oljemålning
Bo Larsson oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARSSON, Bo (född 1945): "Gråskär II", signerad och daterad atergo Bo Larsson 1990, olja på duk, 174x190 cm, utställningsetikett Borås Konstmuseum 1990

198824

2013-08-22