Fritz Smedberg oljemålning
Closed
2013-08-21
198830
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
SMEDBERG, Fritz (1900-1977): "Höstkväll", Furuberg, Bjuråker, signerad och daterad Smedberg -53, olja på pannå, olja på pannå, 46x55 cm