Ingemar Svensson skulptur

Ingemar Svensson skulptur
Ingemar Svensson skulptur
Ingemar Svensson skulptur
Ingemar Svensson skulptur
Ingemar Svensson skulptur
Ingemar Svensson skulptur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Ingemar (född 1933): Skulptur, signerad och daterad Ingemar Svensson 1990, patinerad koppar, höjd ca 12 cm

198832

2013-08-21