Skrivbord gustaviansk stil
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, med utdragsskivor, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, brännmärkning av krönt drake, fanérat i mahogny, beslag i mahogny, h 78, 210x100 cm
Dragknopp och listdel saknas, ytskador, lös listdel, nyckel saknas, lådbotten med skada
198878
2013-08-21