Skrivbord gustaviansk stil

Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, med utdragsskivor, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, brännmärkning av krönt drake, fanérat i mahogny, beslag i mahogny, h 78, 210x100 cm

Dragknopp och listdel saknas, ytskador, lös listdel, nyckel saknas, lådbotten med skada

198878

2013-08-21