Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

HÖGLUND, Karl (född 1940): Par på cykel, signerad, numrerad HC III/XXIX, färglitografi, 58x40 cm

198883

2013-08-21