Nils Kölare färgserigrafi
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -89, Ea II/XV, färgserigrafi, 45x56 cm
Kuntoraportti
198891
Päivämäärä:
2013-08-21