Nils Kölare färgserigrafi

Nils Kölare färgserigrafi
Nils Kölare färgserigrafi

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -89, Ea II/XV, färgserigrafi, 45x56 cm

Kuntoraportti

198891

Päivämäärä:

2013-08-21