Stig Danielsson blandteknik

Stig Danielsson blandteknik
Stig Danielsson blandteknik
Stig Danielsson blandteknik
Stig Danielsson blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

DANIELSSON, Stig (samtida): Liggande kvinnofigur, signerad och daterad 1983, blandteknik, 19x24 cm

198895

2013-08-21