Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, barock, 1700-tal, sannolikt Norge, ek, träskuren och delvis genombruten dekor, klädsel av skinn
Klädsel med omfattande skador
198900
2013-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här