Stol 1700-tal

Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, barock, 1700-tal, sannolikt Norge, ek, träskuren och delvis genombruten dekor, klädsel av skinn

Klädsel med omfattande skador

198900

2013-08-21