Ercole Magrotti oljemålning

Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAGROTTI, Ercole (1890-1967): Italienskt landskap med vattendrag, olja på duk, signerad E Magrotti, 30x40 cm

198908

2013-08-22