Lena Cronqvist etsning

Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CRONQVIST, Lena (född 1938): Flicka i flaska, signerad Lena Cronqvist, etsning, 29/64, 23,5x20 cm, oramad

198912

2013-08-22