Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CRONQVIST, Lena (född 1938): Flicka i flaska, signerad Lena Cronqvist, etsning, 29/64, 23,5x20 cm, oramad
198912
2013-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här