Oidentifierad konstnär färglitografi
2013-08-22
198915
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 20-tals flanörer, otydligt signerad, färglitografi, 60x40 cm