Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJ, design George Thams, Thams møbler, Danmark 1960-tal, omärkt, klädd i svart skinn, centralfot i aluminium
Slitage
198935
2013-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här