Fåtölj George Thams

Fåtölj George Thams
Fåtölj George Thams
Fåtölj George Thams
Fåtölj George Thams
Fåtölj George Thams
Fåtölj George Thams
Fåtölj George Thams
Fåtölj George Thams
Fåtölj George Thams
Fåtölj George Thams

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJ, design George Thams, Thams møbler, Danmark 1960-tal, omärkt, klädd i svart skinn, centralfot i aluminium

Slitage

198935

2013-08-22