John Österlund kolteckning
2013-08-22
198949
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖSTERLUND, John (1875-1953): Sittande modell, signerad och daterad John Österlund 1900, kolteckning, 57x72 cm