Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
800 SEK
EKMAN, Marie Louise (född 1944): Kvinna med figur i munnen, signerad och daterad Ml Ekman 2001, numrerad 82/250, delvis handkolorerad färgserigrafi, 22x21 cm, oramad
198970
2013-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här