Marie-Louise Ekman färgserigrafi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

EKMAN, Marie Louise (född 1944): Kvinna med figur i munnen, signerad och daterad Ml Ekman 2001, numrerad 82/250, delvis handkolorerad färgserigrafi, 22x21 cm, oramad

198970

2013-08-21