Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PIEDESTAL, 1900-tal, gustaviansk stil, gips, höjd ca 111 cm, BYST, föreställande Oscar II, signerad och daterad CA Söderman 1879, gips, höjd 85 cm
Smärre slitage och skador
198978
2013-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här