Vikskärm mahogny

Vikskärm mahogny
Vikskärm mahogny
Vikskärm mahogny
Vikskärm mahogny
Vikskärm mahogny
Vikskärm mahogny

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSÄRM, 3-delad, 1900-talets början, fanérad i mahogny, höjd 155, total längd 180 cm

Smärre fanérskador, spricka

199003

2013-08-23