Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910 - 2002): Motiv från Bohuslän - trädallé, signerad K Ekdahl, olja på duk uppklistrad på pannå, 60x71 cm
199036
2013-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här