Matbord 1800-talets andra hälft
2013-08-23
199050
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATBORD, med utdragsskivor, 1800-talets andra hälft, ek, rokokostil, höjd 77, 142x114, total längd 264 cm
Slitage, ytskador