Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad Brandt 07, pastell, 33,5x49,5 cm
199072
2013-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här