David Teniers hans efterföljare oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TENIERS, David (flamländsk skola 1800-tal) hans efterföljare,
Festande sällskap, bär signatur Adrian van ?, olja på duk, 55x85 cm

Dubblerad, lagning

199077

2013-08-24