Frederic Jacques Sang oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SANG, Frederic Jacques (1800-tal): Havsmotiv, signerad F.J. Sang, olja på duk, 56x76,5 cm

Smärre dukhål

199078

2013-08-24