Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SANG, Frederic Jacques (1800-tal): Havsmotiv, signerad F.J. Sang, olja på duk, 56x76,5 cm
Smärre dukhål
199078
2013-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här