E Klieber oljemålning

E Klieber oljemålning
E Klieber oljemålning
E Klieber oljemålning
E Klieber oljemålning
E Klieber oljemålning
E Klieber oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KLIEBER, Eduard (Österrike, 1803-1879): Lärd man, signerad E.Klieber 848 (1848), olja på duk, 77x66 cm

Dukskador, lagningar

199082

2013-08-24