Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KLIEBER, Eduard (Österrike, 1803-1879): Lärd man, signerad E.Klieber 848 (1848), olja på duk, 77x66 cm
Dukskador, lagningar
199082
2013-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här