Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BESTICK, 58 dlr, silver, bl a CG Hallberg, olika varianter av modell Svensk spetsig, bestående av: 5+3 matgafflar, 8 matknivar, 17 matskedar, 2 bordsgafflar, 8 efterrättsgaffel, 4 bordssked, 2 bordskniv, ostkniv, 8 teskedar, total vikt ca 2350 g (exklusive knivar)

Monogramgravyr, slitage, knivar med skador

199085

2013-08-24