Carl Elmberg skulptur

Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur
Carl Elmberg skulptur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELMBERG, Carl (1889-1955): Skulptur av pojke med mössa, signerad och daterad C. Elmberg 1940, cement, höjd 84 cm

199094

2013-08-24