Karmstolar "Sjuan" Arne Jacobsen

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, "Sjuan", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, svartlackerade

Slitage och skador

199103

2013-08-24