Hörnatenienn 1800-tal

Hörnatenienn 1800-tal
Hörnatenienn 1800-tal
Hörnatenienn 1800-tal
Hörnatenienn 1800-tal
Hörnatenienn 1800-tal
Hörnatenienn 1800-tal
Hörnatenienn 1800-tal
Hörnatenienn 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÖRNATENIENN, 1800-tal, nyrokoko, fanér i valnöt, spegelglas, höjd ca 195, 97x65 cm

Slitage, lagningar, lös list, nyckel saknas

199115

2013-08-23