Regentporträtt oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
REGENTPORTRÄTT, Sverige 1800-talets första hälft, föreställande Ulrika Eleonora d.y., olja på papp med samtida bronserade ramar, 32x26 cm,
PROVENIENS: David och Ada Way Matthiesen
Skador
199118
2013-08-27