Regentporträtt oljemålning

Regentporträtt oljemålning
Regentporträtt oljemålning
Regentporträtt oljemålning
Regentporträtt oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

REGENTPORTRÄTT, Sverige 1800-talets första hälft, föreställande Ulrika Eleonora d.y., olja på papp med samtida bronserade ramar, 32x26 cm,
PROVENIENS: David och Ada Way Matthiesen

Skador

199118

2013-08-27